Май 18, 2015 – 19:17
Переймаючись проблемою вибору черепиці, необхідно розуміти, що термін служби покрівельного покриття дуже тривалий, тому вкладення коштів у якісний продукт неодноразово окупиться тим, що не потрібні додаткові витрати на ремонти і часткову або навіть повну заміну покрівлі. Від якісної даху залежить і довготривалість служби всієї будівлі, адже дах, який не тече, забезпечує належні умови для збереження стін, покладених підлог і так далі.

Купить качественные лотки бетонные по самым выгодным ценам на сегодняшний день.


Ряд відмінних особливостей високоякісної металочерепиці

Вибираючи покрівельне покриття обов'язково потрібно упевниться в його відповідності наступним характеристикам якості:

1. Чи впливає на якість виготовлення черепиці використовується заводом профілюючий обладнання. Застосування дорогого устаткування  є гарантом відсутності на металлочеоепіце Gerard невидимих оку мікротріщин, які в ході експлуатації чреваті відшаруванням покриває фарби, і відповідно, освітою в цих місцях іржі.

2. Метал, лежить у основі виробленої черепиці, по товщині коливається в межах не менше як 0,45-0,5 міліметрів. Такий показник, включаючи ребра, що забезпечують жорсткість, необхідний для того, щоб дах була пристосована під надавані вітром, снігом і дощем навантаження. Завдяки такому показнику можливий монтаж листів без нанесення їм явних пошкоджень. Представлені на фото варіанти черепиці відповідають затребуваної товщині металевого шару.


3. Умовою якісного виконання металочерепиці є виробництво її зі сталі з цинковим або алюмініевоцінковим покриттям відповідно мінімум в 220-275 і 120-150 грам на метр квадратний. Полімерне покриття має бути реалізовано тільки з використанням технології невпинної валковой фарбування, її здійснення можливе лише в спеціалізованих умовах металургійних заводів. Продукція, представлена на фото зі сторінок сайту, відповідає даним технічному показнику. На доказ якості використовуваних матеріалів всі листи промарковані відповідними знаками на грунтувальною стороні, які також наносяться тільки заводом-виробником.

Похожие страницы:

  1. Гибкая черепица
  2. Якісна плівка для будинку
  3. Битумная черепица
  4. Місце меблів в житті