Июнь 30, 2015 – 17:18


Гіпсокартон знаходить широке застосування в будівельно-ремонтних роботах. Їм обшивають стіни, споруджують підвісні стелі, роблять міжкімнатні перегородки, декоративні зашиття стін з нішами і багато іншого. Для монтажу будь-якої конструкції або обшивки поверхні використовуються спеціальні профілю для гіпсокартону, які бувають різного сортаменту і конструкції.

Оригинальный смеситель для ванной купить по самой приемлемой стоимости на сегодняшний день.


Вибір профілю для гіпсокартону за розміром

Одним з головних завдань, які необхідно вирішувати при підготовці до виконання робіт з гіпсокартоном - це вибір профілю відповідного розміру. Сьогодні в будь-якому спеціалізованому магазині будматеріалів можна купити профіль різної ширини, що залежить від того, які роботи належить виконувати. Іноді для виконання одного виду робіт може використовуватися профіль різного сортаменту - все залежить від конфігурації конструкції з гіпсокартону. При виборі профілю за розміром ціна не є визначальним фактором, тому що вона не сильно відрізняється залежно від ширини та інших фізичних параметрів профілю. Тому можна сміливо купувати профіль будь-якої необхідної ширини, не боячись переплатити за «нестандартність». Як би там не було, перш ніж купити профіль для гіпсокартону, потрібно порадитися з професіоналами, які будуть безпосередньо з ним працювати. Вони підкажуть, який сортамент підійде для конкретного виду робіт, і обрахують метраж.

Де вигідніше купити профіль для гіпсокартону

Практика показує, що з метою економії коштів краще купувати профіль для роботи з гіпсокартоном в спеціалізованих інтернет магазинах будматеріалів. Особливо це відноситься до таких великих містах, як Київ, де звичайні будівельні магазини, щоб покрити свої великі накладні витрати, встановлюють ціни майже в два рази вище собівартості товарів. Тоді як ціна на профілю для гіпсокартону в Києві в інтернеті майже в півтора рази нижче. Зрозуміло, це відноситься тільки до досить великим інтернет магазинах з великим торговим оборотом, за рахунок якого і покриваються накладні витрати. Тому краще купувати металевий профіль саме на таких популярних і авторитетних майданчиках. До того ж, великі будівельні інтернет магазини можуть запропонувати профіль будь-якого сортаменту, типу кріплення і матеріалу (метал, алюміній, нержавіюча сталь і ін.).

Похожие страницы:

  1. Ремонт вмятин и проломов в лицевом слое гипсокартона
  2. Уход за металлопластиковыми окнами
  3. Отделка мансарды гипсокартоном
  4. Декоративний облицювальний камінь