Май 3, 2015 – 07:07Паркетні підлогові покриття мають давню історію, що йде своїми витоками в древню Франції, де вони застосовувалися майже у всіх аристократичних будинках.
Поступово мода на паркетні підлоги перекочувала в Росію. Збережені до наших днів старовинні палаци і садиби вражають не тільки пишністю архітектури, внутрішнім оздобленням, а й чудово зберігся паркетом.
Зі зміною епох змінювався стиль, набуваючи барвисту вишуканість малюнка. Бароко, з притаманними йому завитками і гірляндами, змінився на більш скромне напрямок.

Строительство бассейнов Днепропетровск по самым приемлемым ценам на сегодняшний день. Не тратьте свое время и деньги зря - обращайтесь за помощью к нам!


Не минає мода на прекрасну стать з натурального дерева і в даний час. У будь-якій квартирі він створює додатковий затишок, а також неповторну красу.
Майстерно викладений малюнок, підкреслений спеціальним лаком, прекрасно відтіняє сучасний інтер'єр приміщення, надаючи йому урочистість і комфорт.

Що треба знати при виборі паркетної дошки

Паркет - це екологічно чисте, довговічне натуральне покриття, виконане з кращих деревних порід.
Для цих цілей використовують дерева: дуб, ясен, бук, клен, а також екзотичні породи такі, як венге, мербау, тис і американський горіх.

Похожие страницы:

  1. Канальные вентиляторы
  2. Оновлення нудної двері
  3. Якісна металочерепиця
  4. Який будинок будувати?
  5. Як вибрати підвіконня