Январь 24, 2016 – 16:19
Одноповерхова будівництво (фото 2) приватного будинку - найбільш раціональне рішення. Одноповерховий будинок має безліч переваг при одному недоліку - будинок в один поверх для великої родини може зайняти занадто багато місця на ділянці невеликого розміру.

Двох і більше поверховий приватний будинок (фото 3) має один насомненний плюс - можливість максимально корисного використання невеликої земельної ділянки. Якщо будівництво будинку в два і більше поверхів не є причиною обмежених розмірів ділянки, значить майбутній власник згоден з додатковими витратами і дискомфортом з власної волі без особливої на те причини.

Профессиональный Сантехник Киев окажет Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Для правильного прийняття рішення про тип будинку буде не зайвим ще до початку його будівництва ознайомитися з недоліками двох поверхового будинку. Пояснення мої мають дещо суб'єктивний характер, заснований на досвіді спілкування з власниками поверхових будинків. Важливо, щоб майбутній забудовник про це знав і прийняв усвідомлене рішення з урахуванням чужих помилок.

При будівництві двох поверхового будинку:
- Потрібно зведення більш потужного фундаменту, вартість якого може зрости в рази залежно від стану і виду грунту на приватній ділянці. У деяких випадках потрібно розрахунок міцності фундаменту із залученням фахівців, а його зведення - із застосуванням спеціальної техніки;

- Буде потрібно збільшена міцність несучих елементів першого поверху і додаткова звукоізоляція міжповерхового перекриття. А для будівництва другого поверху і даху може знадобитися спеціальна техніка або виготовлення перехідних пристроїв з витрачанням додаткових грошових коштів і часу;

- Потрібно збільшення витрат на пристрій різних систем будинку. Можливість потайного і зручного розміщення труб водопостачання будинку та опалення значно знижується, а незручність їх обслуговування з роками збільшується.

При експлуатації двоповерхового будинку:
- Наголошується нераціональне співвідношення корисної та загальної площ будинку. А це означатиме, що на загальній площі доведеться весь період експлуатації будинку не тільки опалювати рідко використовувані приміщення і елементи будинку, а й утримувати їх у належному стані;

- Виникає складність створення рівномірного температурного режиму на різних рівнях будинку. Для створення більш комфортних умов доведеться розщедритися на додаткові вентиляційні пристрої та прилади опалення, які зажадають додаткові енерговитрати і час на їх обслуговування.

Альтернативою двох поверховому будинку може послужити будівництво будинку в двох рівнях, при якому перший рівень може бути напівпідвальним чи підвальним. У цьому випадку всі підсобні приміщення можуть бути розміщені на площі першого рівня, що створить більш комфортні умови для першого поверху будинку.

Сподіваюся, що дана стаття надасть деяку допомогу початківцям будівельникам, який прийняв рішення про будівництво будинку своїми руками. Наступною корисною сторінкою, з якою можна почати ознайомлення з процесом будівництва будинку, може виявитися для Вас - планування та планування ділянки.
Переводчик Google для бизнеса –Инструменты переводчикаПереводчик сайтовСлужба "Анал

Похожие страницы:

  1. Японский дизайн квартир
  2. Полы из линолеума
  3. Планування ділянки.