Сентябрь 18, 2018 – 17:12

В наші дні великою популярністю серед забудовників користуються дерев'яні будови. Будинки, котеджі, дачі, лазні будують з оциліндрованих бруса, виготовленого з дерева, завдяки використанню сучасних технологій у виробництві. Наші далекі предки, не дарма віддавали перевагу цьому природному матеріалу.

Качественная капельная лента купить по самой выгодной стоимости на сегодеяшний день.

Будівлі з дерева простояли багато століть і збереглися, як пам'ятники архітектури. Зводили їх за допомогою сокири, звідси і назва зруби. Скільки праці потрібно, щоб підігнати колоди різного розміру, прибрати кору. Тепер, завдяки технічному прогресу, будівельники отримують стандартного розміру брус, який потрібно тільки правильно укласти.

Власник майбутньої будови, якщо він бажає, щоб воно вийшло міцним і красивим, повинен звернутися в будівельну фірму, що займається такими роботами. Тільки тут здатні виконати всі роботи на високому рівні якості. Звичайно, в 16 столітті за царські гроші можна було купити дерев'яну хату за 3 копійки. Сьогодні таке неможливо, але і комфорт зовсім інший. Оциліндрований брус отримують з сосни або їли. Верхній шар знімається, а залишається середина, просочений смолою, що надає їй міцності і залишає в будинку запашний запах хвойного дерева. Наші предки вважали, що в дерев'яному будинку житловий дух. Жити в такій будові з екологічно чистого матеріалу корисно для здоров'я.

Завдяки зміні форми паза, в який вставляється брус по кутах, в дерев'яному будинку максимально зберігається тепло. Місячний паз, застосовуваний нашими предками, не дозволяв дереву щільно осідати в нього. В даний час застосовується трапецієподібний паз, в який брус сідає щільно. Щілини між брусом закладають утеплювачем, який роблять з льону. Цей природний матеріал дозволяє уникнути проникнення вологи всередину житла.

Велику роль відіграє правильна побудова фундаменту, як основи майбутньої споруди. Якщо допустити помилку в його зведенні, то хороший будинок не вийде. Тому, його будівництво потрібно довірити професіоналам. Раніше, такі споруди вимагали усадки будинку, зараз це не потрібно. Спеціальні пристосування, які використовуються будівельниками, дозволяють завершувати будівництво швидкими темпами. Вони здають замовнику будинок або котедж, а також інші будови, під ключ. Якість проведених робіт чудове, коли за справу беруться майстри високого класу. Споруда однаково прекрасна, як зовні, так і всередині. Тому так популярні дерев'яні будинки серед більшої частини забудовників.

Похожие страницы:

  1. Загородные дома из дерева
  2. Будуємо будинок за містом
  3. Основні види дверей