Июль 22, 2015 – 16:27К не проходять модним тенденціям можна також сміливо віднести всілякі заморські мотиви:

французькі штори, що відрізняються великою кількістю складок і пишною драпіруванням, що надає відтінок урочистості і розкоші;

австрійські штори, що володіють підвищеною функціональністю і формують чарівні фестони у піднесеному вигляді;

На сегодняшний день все большее количество людей желаю жить в собственном доме. Заказать оригинальный проект дома Вы можете на нашем сайте: http://studios.od.ua/proektirovanie/portfolio/individualnye-doma.html.Цены на услуги Вас приятно удивят.


італійські штори, найбільш близькі до стриманої класики, відмінною рисою яких є жорстке кріплення до карниза, що не дозволяє повністю розсовувати штори;

японські штори, що представляють собою екранні панелі з легких тканин з оригінальними японськими мотивами;

римські штори (детальніше на сайті), що представляють собою різновид плоских штор, які при підйомі збираються в елегантні горизонтальні складки.

Хоч вибір стилю майбутніх штор і задає спрямованість дизайну, однак, не останню роль в остаточному образі готового виробу грає підбір тканин та аксесуарів, карниза і способу кріплення.
Професійний вибір

Щоб врахувати всі тонкощі вибору, правильно поєднувати матеріали і колірну гамму, і в результаті досягти гармонії, краще вдатися до допомоги професіоналів. Спеціалізований салон «Гардиния» пропонує багатий асортимент готових виробів, серед яких представлені наймодніші і популярні штори в Україні, а також вельми різноманітний вибір тканин і супутніх аксесуарів. У салонах мережі «Гардиния» можна скористатися послугами фахівців з розробки дизайну та індивідуального пошиття штор, а також оригінальному текстильного оформлення інтер'єру.

Похожие страницы:

  1. Таможенное оформление импорта
  2. Заміські будинки з дерева
  3. Модні тенденції віконного текстилю