Комплектация и строительство элеваторов

Сентябрь 20, 2014 – 12:11
Адепт Групп, строительство

Підрозділ комплектації і будівництва елеваторів та зернових комплексів ТОВ "Елеваторстройкомплект" надає весь комплекс послуг, пов'язаних з проведенням будівельних робіт на агропромислових підприємствах, здійснює комплексні поставки і монтаж елеваторного обладнання, проводить роботи по автоматизації елеваторів, зернових терміналів та інших зернопереробних підприємствах.

Широкий комплекс послуг дозволяє Замовнику ефективно вирішувати різноманітні завдання, спрямовані як на технологічне оснащення або реконструкцію зерносховищ, так і на будівництво елеваторів під ключ.

Будівельний підрозділ ТОВ "Елеваторстройкомплект" має необхідної технічною базою та штатом кваліфікованих фахівців, щоб забезпечити проведення всього спектру будівельних робіт без залучення додаткових ресурсів. Група фахівців з комплектації обладнанням забезпечує оптимальний графік поставки обладнання, включаючи митне очищення, експедиторське супровід та доставку на майданчик, відповідно до графіка проведення будівельних робіт.

Злагоджена діяльність всіх підрозділів ТОВ "Елеваторстройкомплект" дає можливість працювати у форматі повного циклу, від розробки передпроектних пропозицій до повного запуску готового об'єкта, з навчанням персоналу і подальшим сервісним обслуговуванням.

Будівництво елеваторів під ключ

ТОВ "Елеваторстройкомплект" надає послуги Генерального підряду та забезпечує виробництво повного циклу робіт в рамках будівництва нових елеваторів під ключ.

Сучасний елеватор - це високотехнологічний виробничий комплекс, що включає цілісну, логічну, повністю автоматизовану структуру інженерних і технологічних систем. Таке підприємство здатне ефективно справлятися із завданнями якісного зберігання та переробки зерна, забезпечуючи високі конкурентні переваги на ринку.

Источник: www.elevatorstroi.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Туалетів під Ключ
  2. Будівництво ангарів під Ключ
  3. Будівництво Будинків під Ключ