Проекти фахверк - будинки в кращих європейських традиціях

Май 2, 2014 – 14:25
S3_0

Будівельна компанія «ПІНО», що працює на ринку дерев'яного та каркасного домобудівництва більш 10 років, зводить фахверкові будинки за вигідною ціною.Працюємо на території всієї європейської частини Росії.

 

Будівництво фахверкових будинків прийшло до нас з країн Європи, де зведенням таких конструкцій займаються вже понад п'ять сотень років.Найбільше поширений цей тип будівництва у Великобританії, Австрії, Німеччини, Бельгії та Голландії.Однак батьківщиною таких будов по праву вважається Німеччина, де і сьогодні їх налічується більше 2 000 000.

 

Будинки за технологією фахверк представляють собою жорстку каркасну конструкцію, складання якої здійснюється переважно з клеєного бруса.Відмінною рисою будов є те, що під час облицювальних робіт каркас залишається зовні, а не ховається під обшивку, за рахунок чого будівля і набуває оригінальний зовнішній вигляд.Технологія передбачає використання для облицювання конструкції різноманітних оздоблювальних матеріалів, наприклад, сендвіч-панелей або навіть склопакетів.    

Будівництво та розробка проекту фахверкового будинку - це досить складний процес, що вимагає наявності не тільки відповідних знань, але й досвіду.Тому замовляти таку послугу слід в надійної компанії, яка вже встигла зарекомендувати себе на будівельному ринку з позитивного боку.

 

СК «ПІНО» пропонує замовити проекти будинків в стилі фахверк, розроблені з урахуванням усіх тонкощів каркасного домобудівництва.Працюємо як з типовими, так і індивідуальними рішеннями.

 

Всі проекти фахверкових будинків розраховані на довгострокове проживання.Крім того, за бажанням замовника ми оптимізуємо будь-яке готове рішення.

 

У нас можна замовити проекти будинків фахверк з подальшим зведенням будівлі під ключ.

 

Будівництво фахверка під ключ: вигідні ціни в СК «ПІНО»

Источник: inpino.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво дуплекс під Ключ
  2. Будівництво з Бруса під Ключ
  3. Будівництво Хамам під Ключ
  4. Будівництво Ферм під Ключ