Строительство тепличных комплексов и комбинатов «под ключ»

Сентябрь 14, 2014 – 08:15
Строительство тепличных

Як підвищити обсяг врожаю і вирощувати культури в непридатних для неї умовах?

Цими питаннями люди задавалися ще в античні часи. Найперші теплиці з'явилися ще за часів перших Фараонів. За тисячі років змінювалися технології, підходи, принципи, але найголовніше мета - завжди залишалася незмінною.

Своє саме широке поширення теплиці почали отримувати за часів широкого використання кварцу і скла. Перші скляні теплиці тріумфом в нових агрономічних рішеннях. У них стали об'єднувати як фахівців агрономії, так і технологів обладнання.

Використовувані матеріали при будівництві теплиць і комбінатів

У другу половину 20 століття активну стадію свого розвитку почали поліпропіленові й пластичні матеріали. Через бурхливого зростання матеріалознавства широкий напрям отримала ідея про присадних матеріалів в структуру конструкцій. І тут плівка стала одним з найвдаліших матеріалів.

При будівництві наших теплиць ми використовуємо найсучаснішу тепличну плівку виробництва заводу PLASTIKA Kritis. Унікальна за своїм властивостями і терміном служби рівним аналогічним тепличним матеріалами в сукупності з активними присадками EVA і світлофільтрами, стала займати лідируюче місце серед усіх тепличних матеріалів. Завдяки відносно низькій ціні в порівнянні зі склом, термін окупності теплиць покритих таким матеріалом знизився в чотири рази!

Використання в конструктивних цілях метал Уралу, і за допомогою тришарової оцинковки Санземір основна конструкція, виконана у вигляді арок збільшила свій термін служби до 25 років! Завдяки рішенням використання труб круглого профілю, і нероз'ємних з'єднань дозволяють монтувати теплиці без капітальної підготовки.

Переваги будівництва полікарбонатних теплиць

Наші будівельні бригади, зведуть вашу теплицю площею 1 га всього за 1 місяць! У порівнянні зі скляними теплицями де робота скляних бригад може займати до підлоги року, швидке зведення теплиць дозволяє вам отримати перший урожай вже через 160 днів після висаджування насіння.

Корпорація Імпотек спеціалізується на проектуванні та будівництві універсальних тепличних комплексів «під ключ». Використовуючи сучасні агротехнічні матеріали, які застосовуються по всьому світу, і накопичений досвід, дозволяє виробляти високотехнологічні та якісні теплиці та комплекси.

Источник: www.impotek.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво щитового будинку під Ключ
  2. Будівництво житлового будинку під Ключ
  3. Будівництво дачного будинку під Ключ
  4. Будівництво тваринницького комплексу під Ключ
  5. Будівництво складського комплексу під Ключ