Июль 7, 2014 – 13:03
Переваги брусових лазень

В Російській культурі лазня з бруса є невід'ємною частиною побуту людини.Суворий клімат з довгою зимою зробили російську парну незамінним засобом для боротьби з хворобами.У наш час лазня стала обов'язковою спорудою на будь-якому дачній ділянці.

 

Баня з профільованого бруса - те, про що ви мріяли!

 

Сьогодні особливо популярна лазня з профільованого бруса.І це не дивно: цей деревний матеріал прекрасно виглядає на будь-якому земельній ділянці.Та й будівельні характеристики у нього на висоті: міцність, стійкість до усадки, здатність «дихати».
З профільованого бруса можна побудувати як невелику баньку для сім'ї з двох чоловік, так і звести гостьовий будинок-лазню з кімнатою відпочинку, передбанником, кухнею.Вибір проекту залежить від ваших власних уподобань та кількості передбачуваних відпочиваючих.Перевага будівництва лазні з профільованого бруса під ключ полягає в коротких термінах зведення будови.В міцності споруди можна не сумніватися: вінці зрубу дуже точно прилягають один до одного, що підвищує якість збірки.Така банька стоятимуть роками, не деформуючись і не піддаючись гниттю при правильній обробці.Теплоізоляційні властивості деревини гарантують низьку теплопровідність: взимку в ній можна паритися з таким же комфортом, як і влітку.Здоров'я і відмінний настрій, заряд бадьорості та енергії, джерело приємного проведення часу - все це готова лазня під ключ.

 

Ванна кімната заблоковані Брюс - гарантом комфорту і якості stroitelystva!

 

Mnogie predpochitayut zakazиvaty будівництво лазні під ключ. Це дуже зручно, так як, починаючи з моменту проектування лазні до повного завершення будівництва, фірма-забудовник супроводжує ваш проект.Відразу ж після закінчення робіт лазня повністю готова до експлуатації!  
Наші фахівці побудували не один десяток бань з бруса, тому всі етапи будівництва, від закладки фундаменту до здачі проекту під ключ, ми тримаємо під повним контролем.Власне виробництво бруса дозволяє утримувати конкурентні ціни та гарантувати високу якість будівельного матеріалу.Звернувшись до нас, ви отримуєте красиве довговічне будова за прийнятні гроші!

Источник: domikibanya.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво ангарів під Ключ
  2. Будівництво Бань Саун під Ключ
  3. Будівництво з Бруса під Ключ