Будівництво кортів та проектування "ЛМТ-СТРОЙ"

Август 9, 2014 – 13:25
Будівництво тенісних кортів

Загалом, щоб фінансові вливання в будівництво тенісного корту повернулися до вас, і навіть сторицею, вигідніше за все - закрита споруда.Дорого, зате є всі шанси через кілька років стати власником великого спортивного клубу.

 

Для комерційного використання краще всього відразу побудувати закриту споруду як мінімум на два корти, а то і на чотири (інакше нерентабельно).Навіть незважаючи на досить високі тарифи (година гри в московському закритому корті коштує 30 доларів, а з тренером ще дорожче), майданчики простоювати не будуть.Справа в тому, що, незважаючи на достаток спортклубів на московських і підмосковних просторах, хороших спортмайданчиків все-таки мало.І, як правило, належать вони таким великим, досвідченим клубам, як ЦСКА, Динамо.Природно, в них практично не протиснутися (особливо восени та взимку).Та й добиратися туди не з усіх районів столиці зручно. Не кажу вже про провінційних містах: навіть у таких мегаполісах, як Красноярськ або Томськ, серйозного тенісного корту не відшукаєш.

 

Загалом, закритий корт може цілком нормально функціонувати вже з перших тижнів відкриття.Інша справа, що будівництво такого капітального спортсооружения «під ключ» виллється в досить кругленьку суму. Від 150 тисяч доларів - приблизно стільки коштує конструкція прямокутного або сферичного ангара, площа якого розрахована на одну ігрову площадку.

Источник: www.lmt-stroy.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Сто під Ключ
  2. Будівництво Хамам під Ключ
  3. Будівництво Ферм під Ключ
  4. Будівництво Зрубів під Ключ
  5. Будівництво з Бруса під Ключ