Строительство и отделка сауны: балуем тело и душу!

Июнь 22, 2014 – 10:43

ТВС-СПА займається будівництвом та оздобленням саун вже більше 16 ти років. Ми маємо власні професійні бригади, необхідне будівельне обладнання і потужності. Вартість будівництва сауни індивідуальна і краще її пізнати після приїзду нашого замерщінка, але самий мінімум ціни становить від 80 000 руб. за роботу та обладнання. Після обговорення Вашого проекту по телефону до Вас виїжджає наш інженер-замірник, який справить необхідний аналіз місцевості, приміщення, порадить найкращі рішення і після складання кошторису повідомить більш точну вартість. 

Виїзд інженера замірника БЕЗКОШТОВНИЙ (до 1-го бетонного кільця).Ми працюємо тільки з перевіреними світовими виробниками обладнання для саун (TYLO, EOS, HARVIA, KASTOR та інші). Багаторічна співпраця дозволяє нам надавати клієнтам більш низькі ціни обладнання, ніж у інших будівельних компаній. Гарантія на обладнання складає 1-2 роки від виробника. Будівництво та оздоблення сауни - справа непроста, тим більше робимо для себе і на завжди. Для початку визначіться, де вона буде розташовуватися у Вашому домі. 

Виходите з того, що монтаж легше здійснювати, прив'язуючись до стін, які вже є, іншими словами, краще для сауни виділити окреме, нехай невелике, приміщення. Якщо ж це неможливо, то підійде одна несуча стіна. В даному випадку споруда стане частиною однієї з кімнат. Якщо навіть одна з несучих стін сауни виходить на вулицю, то взимку в приміщенні може утворюватися конденсат. Тому між стіною майбутньої споруди та вуличної стіною будівлі неодмінно повинен бути проміжок і обов'язково з вентиляцією. Таким чином, споруджується ще одна стіна паралельно несучої, яка і буде служити основою для Вашої сауни.


Двері в сауну, як правило, виконують частково зі скла, інакше в замкнутому приміщенні буде психологічно напружена обстановка. Що стосується підлоги, то стандартний варіант з дощок - не найкраще рішення. Якщо ж Ви все одно хочете саме дерев'яна підлога, щось не покривайте його лаком: останній, випаровуючись, буде шкодити здоров'ю відвідувачів сауни. Оптимальний підлогу для сауни - кахельна з підігрівом, причому викладати його потрібно ще до того, як будуть зведені дерев'яні споруди. Будівництво сауни складається з декількох етапів: Спорудження каркаса Монтаж електропроводки Процес термоізоляції Оздоблення вагонкою Зведення лавок Монтаж електричних мереж

Источник: www.tvs-spa.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Будинків під Ключ Ціни Фото
  2. Будівництво Будинків під Ключ Херсон
  3. Будівництво Будинків під Ключ Іпотека