Оздоблення дерев

Июль 22, 2014 – 06:55

podg-raboti

Підготовчі роботиМатеріали5000 руб / мРобота4500 руб / м2- Прокладка труб опалення, водопостачання, каналізації- Прокладка електропроводки- Чорнові підлоги 1, 2-й поверх- Утеплення та підстава під чисту підлогу- Каркасні перегородки- Пристрій каркаса стель- Пристрій теплої підлоги- Пристрій проводки під кондиціонери- Вентиляція приміщеньОздоблення "Під ключ"Матеріали6000 руб / м2Робота8500 руб / м2-обшивка перегородок (імітація бруса, вагонка, гіпсокартон)-устройство стель-шліфовка і фарбування стін у два шари-устройство чистового статі-монтаж плінтусів-устройство плитки-монтаж розеток і вимикачів-монтаж кінцевих сантехнічних пристроїв-монтаж наличників на вікнаБудівельна компанія ESG Professional виконує повний комплекс послуг.


 Ми виконуємо будівництво дерев'яного будинку під ключ з п'ятирічною гарантією. У процесі будівництва дерев'яного будинку ми виконуємо роботи з проектування внутрішнього простору і пропонуємо своїм клієнтам варіанти обробки фасаду. Зовнішня і внутрішня обробка дерев'яного будинку дуже економічна в порівнянні з кам'яними будинками. Надійність і високу якість робіт - це основні принципи, якими ми керуємося в процесі будівництва. Ми запропонуємо Вам різні варіанти по внутрішньої і зовнішньої обробки дерев'яного будинку. 


Ми використовуємо найсучасніші фарби і технології для зовнішньої обробки дерев'яного будинку, які забезпечать Вашому будинку збереження на довгі роки, захищаючи деревину від всіх зовнішніх впливів природи. Після завершення робіт над фасадом будинку він набуває незабутній вигляд, а після виконання робіт з оздоблення будинок стає затишним і комфортним для життя. 


otdelka-pokljuch

Ми побудували велику кількість дерев'яних будинків високої якості, які радують своїх володарів своїми неперевершеними якостями і екологічністю. Станьте і Ви щасливим володарем дерев'яного будинку під ключ, побудованим фахівцями нашої компанії. Крім будівництва та оздоблення дерев'яних будинків ми також будуємо кам'яні будинки з п'ятирічною гарантією і високою якістю виконання.

Источник: www.esg-moscow.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво шиномонтаж під Ключ
  2. Будівництво з Цеглини під Ключ
  3. Будівництво заводу під Ключ