Строительство каркасных домов - цена

Май 23, 2014 – 08:03

строительство каркасных домов цена

Каркасні будівлі - сучасний вид будови, що зародився в США. Таких будівель жителі США зводять півтора мільйона за один рік. Це дуже високий показник, адже його не досягнула жодна інша країна. Такий ажіотаж каже, що дані споруди дуже зручний, затребуваний на сьогоднішньому ринку.

Технології будівництва каркасних будинків

На першому етапі потрібно звести каркас, який буде утримувати на собі всю конструкцію. Матеріалом для каркаса зазвичай служить деревина або метал. Другий використовується трохи частіше. На другому етапі встановлюється покриття. Основою матеріалу, з якого він зроблений, є деревні волокна. Потім споруду утеплюють. Утеплювачем служить базальтова вата або тирсу, очерет (екологічно чистий утеплювач) застосовується трохи рідше. Потім каркас обшивається цементно-сружечнимі плитами.

Будівництво каркасних будинків ціна маленька, а плюсів багато.

1) Будівництво каркасних будинків вартість має дуже низьку.

2) Терміни споруди малі, так як технології відносно прості і не викликають труднощів у будівельників.

3) Даний тип будівель є пожежостійкість, бо цементно-сружечние плити не горять.

4) Допускається відсутність великого фундаменту. Такі споруди дуже легкі, в силу своєї конструкції, тому не потрібно робити величезний фундамент, щоб запобігти відходу будинку під землю. Можна спорудити невеликий фундамент і бути впевненим в тому, що він довгі роки буде надійно тримати ваш будинок.

5) Ще одним важливим плюсом є те, зведення таких будинків - всесезонно, тобто споруди такого типу можна зводити, коли вам зручно. Це стало можливо, оскільки при споруді не використовується рідких будматеріалів, наприклад цементу (виняток становить тільки зведення невеликого фундаменту).

Вартість споруди в Росії

Особливості зведення даного типу будівель у нас на батьківщині полягає у використанні набагато більшого кількість натуральної деревини, ніж, наприклад, Європі. Деревину Росії набагато простіше замовити, ніж необхідну плиту. Всі каркасні будівлі побудовані в нашій країні мають дерев'яні двері, вікна. Утеплювачем служить речовина целюлоза. Дані фактори впливають на будівництво каркасних будинків вартість.

Источник: taurus-s.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Будинки під Ключ
  2. Будівництво Будинків під Ключ Фото
  3. Будівництво Будинків під Ключ Кмв