Будівництво СТО, шиномонтажів під ключ, виготовлення автомийок в Україні., Київ

Август 24, 2014 – 05:01
       
Переглядів: 165
         
Постачальник: Продам

  Строительство СТО, шиномонтажей под ключ, изготовление автомоек в Украине.

 

Будівництво автомийок, СТО, приміщень під шиномонтаж, каркасне будівництво, будівництво складів, ангарів, міні-офісів, комплектація і монтаж швидкомонтованих будівель.

 

Щоб купити Будівництво СТО, шиномонтажей під ключ, виготовлення автомийок в Україні., Ви можете відправити повідомлення постачальнику Валерій (Київ), або зв'язатися з ним одним із зазначених вище способів.

Як зробити, щоб ваші товари виводилися за запитом «Модульні будівлі в Києві»? Зареєструйтесь безкоштовно!

 

Якщо предметом контракту, є постачання товару, необхідного для нормального життєзабезпечення, учасник закупівлі, який запропонував ціну контракту, яка на 25% і більше нижче Початковою (максимальної) ціни контракту, зобов'язаний подати замовнику обґрунтування пропонованої ціни контракту, яке може включати в себе гарантійний лист від виробника із зазначенням ціни та кількості товару, що поставляється, документи, що підтверджують наявність товару в учасника закупівлі, інші документи і розрахунки, що підтверджують можливість учасника закупівлі здійснити поставку товару за пропонованою ціною.

Крім того, багато хто з клієнтів нашої компанії замовляють реалізацію таких проектів з тим, щоб поєднати в одному будові парну, кімнату відпочинку і гостьовий будиночок. Раціональне використання простору - основний і безумовний козир бань з бруса з мансардою! При відносно невеликих зовнішніх габаритах вони володіють великою місткістю. Вартість лазні з бруса з мансардою відносно невелика. Якщо заглянути в каталог проектів сайта, можна переконатися в тому, що в середньому ціни знаходяться на позначці в 600-700 тисяч. За ці гроші ви отримуєте зруб або коробку з струганого бруса 150х150мм, фундамент, покрівлю.

Источник: promportal.su

Похожие страницы:

  1. Будівництво Автомийки Шиномонтаж під Ключ
  2. Будівництво невеликих будинків під Ключ
  3. Будівництво житлового будинку під Ключ
  4. Будівництво Будинок з піноблоків під Ключ