Перехід на 44-ФЗ

Август 21, 2014 – 08:55
спец. організація по 44-фз

Безперечним плюсом даного нововведення є наявність преференцій при розміщенні замовлення:

+ 15% до ціни контракту, але не вище НМЦ по ТРП із переліку, затвердженого Урядом РФ для організацій інвалідів та установ (підприємств) кримінально-виконавчої;

Для суб'єктів малого підприємництва і соціально орієнтованих некомерційних організації не менше 15% від сукупного обсягу закупівель, ціна контракту не більше 20 млн. Руб. шляхом оголошення окремих процедур або вимоги про залучення СОНО і СМП на субпідряд.

У перші, в області закупівель будуть здійснюватися антидемпінгові заходи при зниженні ціни на 25 і більше відсотків від початкової (максимальної) ціни контракту при проведенні аукціону або конкурсу:

Якщо початкова (максимальна) ціна контракту становить більш ніж 15 млн.рублів контракт укладається тільки після надання таким учасником забезпечення виконання контракту в розмірі, що перевищує в 1, 5 рази розмір забезпечення виконання контракту, зазначений у повідомленні про проведення торгів, але не менше ніж у розмірі авансу.

Якщо початкова (максимальна) ціна контракту становить 15 млн. Рублів і менше, контракт укладається тільки після надання таким учасником забезпечення виконання контракту в розмірі, що перевищує в 1, 5 рази розмір забезпечення виконання контракту, зазначений у документації, або інформації, що підтверджує сумлінність такого учасника на дату подання заявки.

Якщо предметом контракту, є постачання товару, необхідного для нормального життєзабезпечення, учасник закупівлі, який запропонував ціну контракту, яка на 25% і більше нижче Початковою (максимальної) ціни контракту, зобов'язаний подати замовнику обґрунтування пропонованої ціни контракту, яке може включати в себе гарантійний лист від виробника із зазначенням ціни та кількості товару, що поставляється, документи, що підтверджують наявність товару в учасника закупівлі, інші документи і розрахунки, що підтверджують можливість учасника закупівлі здійснити поставку товару за пропонованою ціною.

Варто відзначити, що обснованіе представляється:

учасником закупівлі, який запропонував ціну контракту на 25% і більше відсотків нижче початкової (максимальної) ціни контракту, у складі заявки на участь у конкурсі при проведенні конкурсу. У разі невиконання таким учасником даної вимоги або визнання комісією щодо здійснення закупівель запропонованої ціни контракту необґрунтованою, заявка такого учасника відхиляється.

учасником закупівлі, з яким укладається контракт, при напрямку замовнику підписаного проекту контракту при проведенні аукціону.

Источник: obespechimkontrakt.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво під Ключ це
  2. Будівництво під Ключ Росія
  3. Будівництво під Ключ Фото