Хочете побудувати власну АЗС - «Бенза» допоможе

Июль 28, 2014 – 08:54

Стационарная АЗС Benza Здійснюємо виготовлення збірних комплектів, будівництво та реконструкцію стаціонарних, трасових і відомчих автозаправних станцій, монтаж технології нафтобаз і резервуарів по всій території Росії і країн СНД.

Маючи солідний досвід в будівництві заміських будинків і котеджів, ми вибрали оптимальну схему надання послуг в галузі будівництва - будівництво під ключ.Будівництво будинків під ключ, поєднує в собі всі етапів будівництва, тому така схема дозволяє ретельно планувати весь процес зведення заміського будинку, досягаючи оптимальних рішень у взаємозалежних етапах будівництва. Саме тому будівництво під ключ є оптимальним і найбільш розумним способом організації будівельних робіт.

Що може бути краще, ніж в зимовий, холодний день виявитися далеко від Москви, в парній, нагрітій до 60-80 градусів? Впевнені, з цією насолодою здатні зрівнятися небагато, доступні людині радості життя.Для того щоб мрії перетворилися на реальність, вибрати проект лазні з бруса з мансардою і замовити її будівництво краще прямо зараз, не відкладаючи це в довгий ящик.Інакше ідея потоне в рутині буденних справ, а по приходу зими паритися буде просто ніде.

В даному випадку споруда стане частиною однієї з кімнат. Якщо навіть одна з несучих стін сауни виходить на вулицю, то взимку в приміщенні може утворюватися конденсат. Тому між стіною майбутньої споруди та вуличної стіною будівлі неодмінно повинен бути проміжок і обов'язково з вентиляцією. Таким чином, споруджується ще одна стіна паралельно несучої, яка і буде служити основою для Вашої сауни.

Матеріалом для будівництва даних споруд служить рулонна оцинкована сталь, а профілі з'єднуються між собою методом закачування крайок. Каркасно-тентові ангари та склади з легких металоконструкцій подразумевают вже наявність каркаса, скріплених між собою за допомогою розпірок, кріпильних балок і прогонів металевих рам. З'єднання елементів конструкції - болтове, рідше зварне.

 

 

Источник: www.benza.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Сарая під Ключ
  2. Будівництво Душа під Ключ
  3. Будівництво Хамам під Ключ
  4. Будівництво Ферм під Ключ