Июль 28, 2014 – 13:55

Провідним напрямком діяльності Групи «Техмаш» є проектування, виробництво, постачання і будівництво швидкомонтованих будівель.За 12 років роботи на будівельному ринку побудовано кілька сотень об'єктів на основі швидкомонтованих конструкцій.Ми здійснюємо будівництво «під ключ» як одиночних швидкомонтованих будівель, так і вахтових селищ на їх основі.

 

Використання швидкомонтованих конструкцій при будівництві будівель дозволяє зводити будівлі в стислі терміни, незалежно від сезону і кліматичних умов.

 

Фахівці будівельно-монтажного управління (БМУ) Групи «Техмаш» виконують генпідрядні і підрядні роботи, включаючи підготовку будівельного майданчика, пристрій фундаменту, монтаж конструкцій швидкомонтованих будинків.Особлива увага приділяється внутрішній і зовнішній обробці будівлі.

 

По завершенню монтажу будівельних конструкцій здійснюється монтаж і пуско-налагодження інженерних систем об'єкта.За бажанням Замовника об'єкт може бути підключений до систем автономного життєзабезпечення (станції водоочистки, дизельного генератора або газопоршневої електростанції).

 

Всі будівельно-монтажні роботи виконуються відповідно до встановлених на території РФ будівельними нормами і правилами.

Источник: www.grouptm.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво невеликих будинків під Ключ
  2. Будівництво панельних будинків під Ключ
  3. Будівництво Каркасно-щитових будинків під Ключ
  4. Будівництво індивідуальних будинків під Ключ
  5. Будівництво малоповерхових будинків під Ключ