Будівництво дачних будинків під ключ.

Июль 13, 2014 – 08:30

Строительство дач под ключ: дачные домики из бруса и каркасно-щитового типа.Вдалий варіант для будівництва дачі.

 

Будівництво дач під ключ: дачні будиночки з бруса і каркасно-щитового типу.Зростаюче прагнення городян стати власниками власного куточка природи активізувало такий напрямок, як будівництво дачі.Природно, не всі розташовують фінансовими резервами для спорудження багатоповерхового заміського «палацу», а тому задовольняються більш скромними запитами.Тим не менш, кожен не проти, щоб в поняття «скромність» вписувався ряд умов.І щоб недорого було, але дача при цьому не походила по розмірам на конуру, і щоб виглядала привабливо, і щоб влітку від спеки берегла, а взимку, виїхавши на вихідні, її можна було б швидко прогріти.

 

Дачний каркасний будинок 6х6 м.На перший погляд, поєднати всі ці побажання - завдання архіскладне.Здається, що-небудь одне доведеться викреслити. Наприклад, залишити розмір і привабливість, але прибрати дешевизну.Або зберегти невисоку ціну, але відмовитися від комфорту. Дачный каркасный дом 6х6 м. Однак фахівці, які виконують будівництво дачних будинків, радять не квапитися відправляти мрію в утиль.Вихід є. І навіть цілих два. Всім перерахованим умовам задовольняють дачі з профільованого бруса або зібрані по каркасної технології.Причому такі дачні будинки продаж яких сьогодні достатньо широко представлена ​​на вітчизняному будівельному ринку, мають набагато більше достоїнств, ніж може здатися міському обивателю.

 

Щоб у цьому переконатися, розглянемо технологію збирання та переваги кожного з типів дачних будиночків.

 

Дачный домик по проекту Холм, построен в мае 2011. Будівництво дач.

 

Дерев'яні споруди мають ряд серйозних переваг перед іншими типами будівель.

 

Дачний будиночок за проектом Холм, побудований в травні 2011. По-перше, дерево - природний будматеріал, який добре «дихає», тому такі будинки не відволожуються в холодний сезон.Відповідно, навіть в морозну зиму дерев'яною дачі можна за кілька годин повернути затишок.З цегляним або блоковим будиночком такий номер не пройде. Доведеться потерпіти, поки камінь позбавиться від надлишків вологи і прогріється.

 

заміського будинку 6H8 м на проекти Selon. В-vtoryh, будівництво dačnyh будинок безшовних дерева забезпечує їм високі характеристики teplozaŝitnye.Дерево має властивість регулювати внутрішній мікроклімат. Ось чому в дерев'яних будівлях тепло в холоди і прохолодно в літню спеку.По-третє, якщо вибирати дерев'яні дачні будинки, продаж їх виявиться дешевше, ніж тих же цегельних.

Источник: izbaspb.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Дахи під Ключ
  2. Будівництво Бань під Ключ
  3. Будівництво Ферм під Ключ