Быстровозводимые здания и сооружения

Март 18, 2014 – 06:52

Швидкобудуюємі будівлі з легких металоконструкцій (ЛМК) в даний час в Москві і столичному регіоні користуються величезною популярністю. Обумовлено це приголомшливою легкістю монтажу конструкцій, істотно меншими тимчасовими і фінансовими витратами на зведення споруд. Будівництво швидкомонтованих будинків під ключ зможе без зусиль здійснити бригада з трьох-п'яти чоловік. За даною технологією можна зводити такі об'єкти, як торгово-розважальні центри, таунхауси, гіпермаркети, заміські будинки, складські та виробничі будівлі. При цьому всі вони будуються без використання важкої будівельної техніки.

Компанія «Рус-Строй 10» готова запропонувати всім своїм замовникам повний комплекс послуг по створенню проектної документації, виготовлення та проведення будівельно-монтажних робіт з будівництва швидкомонтованих будинків. У роботі нами використовуються легкі металоконструкції високої якості, що пройшли сертифікацію в установленому порядку.

Класифікація швидкомонтованих будівельних об'єктів

компонуються з декількох незалежних модулів

всередині досить просторі

легко збираються на місці і так само легко демонтуються

без утруднень транспортуються на нове місце

2. Каркасні збірні швидкобудуюємі будівельні об'єкти:

збираються безпосередньо на місці установки

монтаж каркасних швидко будівель здійснюється без зварювальних швів, що, відповідно, дозволяє швидко провести їх демонтаж

можливість створення індивідуального проекту, наприклад, двоповерхового збірного споруди з посиленою конструкцією і утепленням

Найчастіше до таких споруд відносяться:

швидкобудуюємі будівлі магазинів

житлові будинки і офіси

промислові та складські будівлі (ангари, цехи, майстерні, битовки

допоміжні споруди)

тентові павільйони

Готові швидкобудуюємі будівлі - це поєднання надійності, енергетичної та економічної ефективності, естетичного зовнішнього вигляду і багатофункціональності внутрішнього оснащення.

быстровозводимые здания

Источник: www.rus-stroy10.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво дачного будинку під Ключ
  2. Будівництво Будинок з піноблоків під Ключ
  3. Будівництво щитового будинку під Ключ
  4. Будівництво складського комплексу під Ключ
  5. Будівництво Будинків Бюджетних під Ключ