Чисті приміщення

Май 26, 2014 – 05:40
До параметрів атмосферного середовища

Чисте приміщення - це приміщення, в якому контролюється концентрація аерозольних часток, збудоване і використовується так, щоб звести до мінімуму надходження, генерацію і накопичення часток всередині приміщення, в якому, при необхідності, контролюються такі параметри, як, наприклад, температура, вологість, тиск (застосування: наноіндустрія, охорона здоров'я, фармацевтика, харчова та електронна промисловості, авіабудування, мікропріборостроеніе).

РОСНАНОКЛІМАТ спеціалізується на розробці GMP-проектів, постачання комплектуючих і створенні «під ключ» чистих приміщень, включаючи системи опалення, вентиляції, охолодження та автоматики.

В останні роки в Росії активно розвиваються охорона здоров'я, фармацевтика, харчова та електронна промисловість, авіабудування, мікропріборостроеніе, і, звичайно, наноіндустрія. Щорічно вітчизняна продукція наближається до світових стандартів якості.

З розвитком соціально-економічної сфери та промисловості, модернізацією охорони здоров'я, в Росії з'являється гостра необхідність у проектуванні та будівництві «чистих приміщень», відповідають всім світовим і російським стандартам.

У цій сфері на вітчизняному ринку обмежена кількість професійних компаній, здатних оперативно спроектувати і реалізувати сучасні чисті приміщення у відповідності з усіма світовими та російськими стандартами. Однією з таких компаній є РОСНАНОКЛІМАТ.

Чисті приміщення є обов'язковим і повсюдним явищем в медичних установах європейських країн, США, Японії і Південної Кореї. У Росії велика кількість лікарень не відповідає нормам і правилам, що пред'являються до установ подібного типу. Необхідно приводити у відповідність нормам і правилам об'єкти охорони здоров'я шляхом реконструкції та модернізації медичних установ, будівництва нових будівель, споруд, що відповідають міжнародним стандартам.

Там, де потрібна здійснювати технологічний процес у «чистоті», з'являється необхідність запросити професіоналів у сфері чистих приміщень відповідно до ГОСТ і GMP.

Источник: rusnanoclimate.com

Похожие страницы:

  1. Будівництво Ресторану під Ключ
  2. Будівництво Літньої Кухні під Ключ
  3. Будівництво щитового будинку під Ключ
  4. Будівництво елітних будинків під Ключ