Територіальний розподіл і сезонний характер ціни колодязів

Июнь 19, 2014 – 09:33
Побудовані нами колодязі У вартість будівництва колодязя входить ціна на матеріал, на доставку його на об'єкт і на роботу.Ціна доставки матеріалу залежить від відстані: в середньому 30-40 руб. / 1 ​​км (береться тільки в одну сторону).У разі, якщо на об'єкті немає приміщень для проживання бригади, можуть додатково бути витрати на транспортування її туди і назад з розрахунку 100-200рублей за кожне закопане кільце.

При проходці залежно від складності прохідного грунту (вапняк, піщаник, дніпровська морена, валуни) ціна проходки в даному інтервалі може зростати в 1.5 - 2 рази. У більшості виконавців ціна риття колодязя з глибиною також збільшується.

 

Розкид цін по Підмосков'ї з розрахунку (кільце плюс робота) становить від 3600-3700 в південній до 4500 руб.в північній частині області. Пов'язано це з нерівномірним територіальним розподілом Виконавців.

 

Як вже було сказано в розділі «Про нас» першою фірмою з копання колодязів з'явилося наше ТОВ «Гідросфера», створене з фахівців Гідрогеологічної експедиції в 1994 році в Домодєдовському районі.Потім найбільш підприємливі працівники, набравшись у нас досвіду, йшли у вільне плавання, і в даний час Домодєдово стало епіцентром робіт з будівництва колодязів, точно так само як Смоленська область з виготовлення залізобетонних кілець.Тому в південній частині Московської області, за рахунок виниклої конкуренції, ціни на будівництво свердловин, зародки починається, в північній подмосковье, де там Hvataet Виконавці, вони ostalis рівні prežnem.

 

На які ж ціни найкраще орієнтуватися? На середні ціни: 3900-4000 руб.

Аномально спекотне сухе літо 2010 року викликало великий попит на колодязі і свердловини, що в свою чергу сформувало відповідну пропозицію на даний вид робіт за рахунок приходу на ринок нових професійно непідготовлених працівників.Справа в тому, що Московська область відрізняється великою різноманітністю геологічних умов будівництва колодязів і для того щоб підготувати грамотного і кваліфікованого прохідника потрібно як мінімум 4-5 років.Що з'явилися нові Виконавці змушені брати прохідників за залишковим принципом і залучати Замовника більш низькими цінами на роботу.Зв'язуватися з новачками в такій ситуації, особливо при будівництві глибоких колодязів - це значить наражати себе великому ризику неотримання потрібного результату робіт.

Источник: kolodez.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Зрубів під Ключ Ціни
  2. Будівництво Автомийок під Ключ Ціна
  3. Будівництво басейнів під ключ Ціна
  4. Будівництво ангарів під Ключ Ціна
  5. Будівництво Колодязів під Ключ