Ванна кімната 3х4 навколо Брюс під ключ, дизайн, ціни

Июль 10, 2014 – 11:23
Баня 3х4 ІЗ Brusa Баня 3х4 з

Як правило, в хамаме встановлюється два роздільних стилізованих латунних крана на холодну і гарячу воду. Вода з них змішується до потрібної температури у мармуровій Курне.

У будівництві турецьких лазень хамам активно використовується оптоволоконное освітлення, яке абсолютно безпечно, довговічне, дозволяє створити безліч варіантів декоративного підсвічування. Воно часто включає систему "зоряне небо" - мерехтливу точкову підсвітку на стелі.

Значення розвитку автомобільних доріг в Росії важко переоцінити. Зараз це проблема має особливе значення в житті країни. Згідно зі статистикою, близько 40% сіл не мають зв'язку з мережею доріг загального користування.

І якщо становище найближчим часом не зміниться, якість життя значного числа росіян ніяк не покращиться, інші нацпроекти не зможуть реалізовуватися фізично.Відсутність нормальних доріг також негативно позначається і на економічному розвитку в районах Саратовської області.

При будівництві наших теплиць ми використовуємо найсучаснішу тепличну плівку виробництва заводу PLASTIKA Kritis. Унікальна за своїм властивостями і терміном служби рівним аналогічним тепличним матеріалами в сукупності з активними присадками EVA і світлофільтрами, стала займати лідируюче місце серед усіх тепличних матеріалів. Завдяки відносно низькій ціні в порівнянні зі склом, термін окупності теплиць покритих таким матеріалом знизився в чотири рази!

                                                                                                       
Структурна: Tumby Блоки 200h400h200 мм в чотирьох блоків в вгору.Тумби встановлюються по периметру стін, на відстані близько 2-х метрів між собою.
Зовнішні стіни: профільований бюстгальтер 95h145 мм.(Товщина стіни: 9, 5см). По всьому периметру між ним прокладається джут.
Перегородки Каркасно-змонтовані прилади.
Висота: Перший поверх - 225 см, висота коника лазні -150 см.
Дах: в бюстгальтер 50h100 мм, від neobreznoj плат 20 мм.
Покрівельні роботи: Ондулін (колір на вибір: зелений, bordovyj або коричневий).
Поли Чернова полюс 20 мм, паро / гідроізоляція (пергамін), uteplitel 'УРСА 50 мм, Vloeren 27 мм.
Стельовий Evrovagonka "V" різноманітність, 'URSA або Isover 50 мм.
Парне відділення: Обшивається осиковою вагонкою з прокладкою фольги.
Двері: Ванна кімната - 2 шт.  - 1 шт.
Windows: Windows 600h600 мм з подвійним склінням - 2 шт.
Полиці: Двох'ярусне, осика.
Піч:
Мийна кімната:

Источник: stroymir53.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво побутівок під Ключ
  2. Будівництво дуплекс під Ключ
  3. Будівництво з Бруса під Ключ
  4. Будівництво заводу під Ключ
  5. Будівництво Хамам під Ключ