Август 30, 2014 – 10:16

строительство блочных домов


Завдяки унікальним властивостям газобетон все частіше використовують для зведення не тільки котеджів, але і багатоповерхових будівель. Кожен забудовник пред'являє індивідуальні вимоги до майбутнього житла, і газобетон відповідає більшості цих побажань.газобетон є легким матеріалом, один кубічний метр з урахуванням початкової вологості важить близько 600 кг (при щільності D 500).Для зведення стін будинку використовуються газобетонні блоки товщиною 300-400 мм. Стіни будинку армуються скловолокнистої сіткою. будинки з газобетону рекомендується утеплити або базальтовими плитами, або ековатою.

Проектування в будівництві тваринницьких ферм і комплексів займає найважливіше значення: основна мета його проведення - створення технічно-, науково та економічно обгрунтованого проекту господарського комплексу, в якому буде вдало організована діяльність з догляду та утримання тварин. Воно включає в себе проектування необхідних технологічних, адміністративних та інших споруд, штучного і природного освітлення, необхідних ліній виробництва, ліній кормів і прибирання відходів, створення необхідних умов вентиляції та опалення.

Щоб басейн прослужив вам довго і відповідав санітарним і гігієнічним нормам, необхідно з усією серйозністю поставитися до його проектування та будівництва. Серед вітчизняних компаній, що надають комплексні послуги з встановлення та обслуговування приватних і громадських басейнів вигідно вирізняється ТОВ «Бассейнофф». Це компанія з більш ніж 10-річним досвідом робіт різних масштабів: від невеликих приватних вуличних басейнів - до штучних водойм.

Источник: www.vivadom.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Кам'яних Будинків під Ключ
  2. Будівництво Дешевих Будинків під Ключ
  3. Будівництво Зимових Будинків під Ключ