Fortus | НАШІ ПОСЛУГИ

Июль 1, 2014 – 12:03
Будівництво з нуля

Будівництво з нуля «під ключ».

 

Незважаючи на величезний вибір нерухомості у Великобританії все ж найкращий, як показує наш досвід, це той будинок, який побудований суто на замовлення.Звичайно, не всі клієнти замовляють будівництво і на це у кожного свої причини.Просто завдяки нашому цінному досвіду в галузі будівництва, ми пропонуємо унікальний сервіс для кожного клієнта, де всі побажання враховані.

 

Ви, звичайно, можете придбати нові апартаменти в красивих районах Лондона, за Лондоном або готовий англійський котедж, але якщо все ж Ви бажаєте щось особливе, то ми з радістю запропонуємо Вам найширші можливості з будівництва нового будинку або цікавий інвестиційний проект.Див. Розділи.

 

Чим же може бути такий привабливий новий будинок і затрата деякого часу протягом його будівництва? В першу чергу тим, що Ви конкретно знаєте за Ви що платите, і що Ви отримаєте якість гідне Вас.

 

Ми беремо на себе всю відповідальність за проект від його початку і до повного завершення, обумовлюючи в контракті всі можливі моменти.

 

Виходить, що Вам просто треба вибрати:  
● прийняти рішення про покупку ділянки або місця для забудови  
● прийняти рішення за архітектурним проектом на Ваше замовлення  
● прийняти рішення по дизайну приміщень.

 

Це практично основний список, за яким треба приймати рішення в більшості випадків.Все інше відноситься до сфери роботи співробітників нашої компанії.Протягом прийняття рішення ви спілкуєтеся з одним представником компанії, за винятком того моменту, коли Ви особисто бажаєте безпосередньо зустрічатися з іншими - архітектором, дизайнером, керуючим будівництвом Вашого будинку або інвестиційного проекту.

 

Первісна покупка ділянки землі відбувається так само, як і при покупці готового об'єкта.Sm. Розділ Нерухомість і суб Основні кроки покупка нерухомості.А з розміром можливого прибутку від реалізованого проекту можна ознайомитися в розділах.

Источник: www.fortus.biz

Похожие страницы:

  1. Будівництво Готелів під Ключ
  2. Будівництво Сарая під Ключ
  3. Будівництво Хамам під Ключ
  4. Будівництво Ферм під Ключ