Июль 22, 2014 – 13:10

Будь-який проект ми можемо виконати з наступних матеріалів:

 

Двоповерхові лазні з бруса і колоди

 

Лазні - Будинки

 

BL - Бані будинку 50-120м2

 

Лазні з мансардою

 

BD - Бані 35-80м2

 

Компанія RIFT займається проектуванням і будівництвом лазень вже більше 20 років.

 

У нас досить велика колекція на проекти бань. Ми будуємо лазні з бруса струганого, профільованого різного перерізу і з оциліндрованих колод різного діаметра.

 

Ви можете вибрати відповідний варіант, розглянувши наші пропозиції і звернувши вашу увагу на те, що всі зміни на проекти бань безкоштовні.За Вашим бажанням ми готові побудувати лазні під ключ або без оздоблення.

 

Будівництво лазні на дачі недорого.Наші ціни на лазні під ключ з пічкою (Вулкан або Теплодар) і обробкою душовою цілком прийнятні.

 

Фрагменти внутрішнього облаштування лазень

 

Для оздоблення стін у кімнаті відпочинку і душовою використовується хвойна вагонка примусової сушки.Стеля і стіни в парній оздоблюються осиковою вагонкою примусової сушки.

 

Місце для зведення лазні з бруса має бути розташоване в 8-10 метрах від найближчого будови.При цьому близько цього місця слід викопати слив або вивести воду в септик.

 

Ми можемо запропонувати Вам різноманітні проекти бань з мансардою (гостьовий будинок), виконані під ключ або без оздоблення.Все залежить від Ваших побажань! Ціни на них вказані в проектах бань, представлених на фото.

 

Крім реалізації проектів бань під ключ компанія RIFT надає цілий спектр супутніх послуг:

 
   
 • зведення огороджувальних конструкцій
 •  
 • виготовлення та монтаж ПВХ вікон
 •  
 • прокладка електричних мереж
 •  
 • внутрішня обробка.
 •  
 

проекту Реалізація ванні кімнати замкнені - ваш шанс poluchity garantiyu з rabotи ОБЛАДНАННЯ і подякувати нашому kotoroy spetsialistи ustranyat vozmozhnиe defektи Абсолютно БЕЗКОШТОВНО.

 

Якщо Ви хочете задати питання з приводу вартості послуг та інших аспектів співробітництва з нами, телефонуйте нам по телефону в Москві.Будьте впевнені, ми зможемо звести будову з мансардою швидко і абсолютно недорого.

 

Звертаємо Вашу увагу, що: даний інтернет-сайт носить виключно інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями статті 437 ГКРФ.

Источник: www.rift.ru

Похожие страницы:

 1. Будівництво Будинків під Ключ
 2. Будівництво Будинків Екб під Ключ
 3. Будівництво Будинків Шале під Ключ