Строительство бассейнов под ключ

Июль 31, 2014 – 10:47


Проекти сучасних котеджів часто передбачають наявність невеликого басейну в цокольному приміщенні. Це не тільки індикатор статусу власників, а й турбота про здоров'я всієї родини. Адже плавання дуже благотворно впливає на організм. Тому будівництво басейну в приватному будинку слід розглядати швидше як необхідність, ніж як розкіш.

Щоб басейн прослужив вам довго і відповідав санітарним і гігієнічним нормам, необхідно з усією серйозністю поставитися до його проектування та будівництва. Серед вітчизняних компаній, що надають комплексні послуги з встановлення та обслуговування приватних і громадських басейнів вигідно вирізняється ТОВ «Бассейнофф». Це компанія з більш ніж 10-річним досвідом робіт різних масштабів: від невеликих приватних вуличних басейнів - до штучних водойм. Компанія пропонує клієнтам найрізноманітніші басейни та обладнання для їх облаштування, а також засоби для догляду за ними.

На сайті компанії можна детальніше ознайомитися з видами послуг, які надає ТОВ «Бассейнофф». Особлива пропозиція - монтаж басейнів під ключ - передбачає повний комплекс робіт з проектування басейну з урахуванням особливостей місцевості (для відкритих водних резервуарів) і приміщення (для обладнання закритих басейнів), власне будівництву, а також їх повного устаткуванню.

Источник: lana-kapriznaya.livejournal.com

Похожие страницы:

  1. Будівництво басейнів під ключ Ціна
  2. Будівництво Басейну під Ключ
  3. Будівництво Готелів під Ключ
  4. Будівництво Будинків під Ключ