Будівництво котеджів під ключ

Август 15, 2014 – 06:04

при будівництві будинків стоїть doverit'sâ професійний

 

Anglijskoe слово "котедж" prižilos 'на pochve Російської та associiruetsâ з domami ексклюзивним, індивідуального будівництва, а також з житла еліт-класу.

 

клієнт може voplotit 'свій фантазії

 

На загальній котеджу - це не є необхідним élitnoe вітальня.У класичному варіанті це одноповерховий будиночок з мансардою, розрахований на одну сім'ю.Проектно-будівельна компанія «СТАРКО» готова спроектувати і звести будинок під ключ в місті Новосибірську будь-якої складності і класу, з будь-якого типу матеріалів: цегли, дерева, піноблоку, шлакоблоку і т.д.

 

Сучасне будівництво котеджів під ключ спирається на кілька «китів»:

 

- використання новітніх технологій та матеріалів;

 

- дотримання принципів енергозбереження;

 

- суворе дотримання будівельних норм і стандартів;

 

- розробка індивідуального дизайну.

 

Особливу роль при плануванні та будівництві будинку під ключ грає сам замовник.Архітектори «СТАРКО» уважно ставляться до всіх його побажань і узгоджують кожну деталь.

 

Чим добре будівництво котеджів, так це можливістю втілити в життя багату фантазію замовника.Фахівці нашої компанії з однаковим професіоналізмом створюють середньовічні замки і будинки в російській стилі.

 

Žiznenno Важливі показники učteny

 

без використання фахівця ви не зможете розрахувати Енерго і teplopotreblenie ваше майбутнє діє будинків.Тому для будівництва будинку під ключ в Новосибірську найкраще звернутися до професіоналів нашої будівельної компанії.

 

Прекрасно розбираючись в будівництві котеджів, вони володіють величезним досвідом у розрахунку тих показників, які важливі для життєзабезпечення будинку.Спираючись на ці розрахунки, вони підбирають теплове, нагрівач, електричне та інше обладнання в точній відповідності з вимогами проекту.Фахівці «СТАРКО» підберуть і найбільш оптимальний для даної місцевості варіант водопостачання.

 

Жоден будинок не може існувати без впорядкованій території.Замовляючи проект котеджу в нашій компанії, ви отримуєте ще й розробку ландшафтного дизайну вашого двору.

 

Коли всі деталі майбутнього проекту обумовлені, наші фахівці розробляють графік робіт, планують залучення робітників і спецтехніки, складають кошторис.А завдяки добре налагодженого зворотного зв'язку замовник буде завжди обізнаний про хід будівництва.

Источник: starco-corp.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Садового Будиночка під Ключ
  2. Будівництво щитового будинку під Ключ
  3. Будівництво житлового будинку під Ключ
  4. Будівництво Приватного Будинки під Ключ
  5. Будівництво Гостьового Будинки під Ключ