Июнь 7, 2014 – 09:58

фундамент лента Будівництво фундаменту є однією з першорядних завдань, що виникають в заміському житловому будівництві.Фундамент - це основа і опора будь-якої будівлі. Чи будується котедж, невеликий дерев'яний будинок або лазня, правильний вибір типу і дотримання технологій будівництва фундаменту забезпечать довговічність майбутньої споруді.

 

Будівельна компанія "Здоровий дім" спеціалізується на проектуванні та будівництві фундаментів для дерев'яних заміських будинків під Санкт-Петербургом і в Ленінградській області.Ми пропонуємо вам послугу будівництва фундаменту "під ключ". Який би вид фундаменту ви не вибрали, ми будуємо якісно і надійно, а після завершення надаємо гарантію на виконаний комплекс робіт.

 

В умовах Санкт-Петербурга і в Ленобласті добре зарекомендували себе стрічковий фундамент, фундамент плита і фундамент на палях. ленточный фундамент Який фундамент вибрати? Як визначити, який фундамент найкраще підходить у вашому випадку?

 

Фундамент стрічковий

 

Стрічковий фундамент є одним з найбільш надійних типів фундаменту.Він може служити надійною основою для легких дерев'яних будинків. Також цей вид фундаменту підходить для будинків з важкими стінами або перекриттями.

 

Структурна стрічка

 

фундамент плита Пояс фундамент заміського будинку

 

Структурна Plate

 

Будівництво фундаментної плити характеристикою для problemnyh грунтів.Такий фундамент здатний без внутрішньої деформації витримати навантаження викликані горизонтальними і вертикальними переміщеннями пластів грунту.

 

Фундамент плита

 

Будівництво фундаменту будинку - плита

 

Фундамент на палях

 

Свайний фундамент може бути використаний на складних, нерівних ділянках землі, при високому рівні грунтових вод, на рухливих грунтах з високим рівнем промерзання.Будівництво фундаменту пальового типу виправдане для будівель з невеликою масою.За допомогою паль основне навантаження від такої будівлі передається на глибокозалягаючі щільні грунти.

 

Svajnyj фундамент

 

Будівельні Лазні основи Svaja

Источник: www.zdorovyi-dom.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Туалетів під Ключ
  2. Будівництво дуплекс під Ключ
  3. Будівництво Будівель під Ключ
  4. Будівництво Елеваторів під Ключ
  5. Будівництво Будинків під Ключ