Строительство турецких бань или хамам под ключ

Февраль 7, 2014 – 06:56

Нижняя подсветка

Будівництво турецьких лазень - це один з напрямків, яким ми із задоволенням займаємося. У цій роботі чимало творчості, завдяки різноманітності дизайну приміщення турецької лазні.

Хамам дозволяє отримати естетичне задоволення від вишуканого інтер'єру зі східними мотивами, казкової підсвічування і розслаблюючій музики. Він дає можливість повної релаксації на теплій лаві або масажному столі в хмарі ароматної пари.

Будівництво турецької лазні, етапи

Будівництво турецьких лазень зазвичай проводиться нашими майстрами протягом 1-3х місяців і складається приблизно з 6 етапів:

1-2.Созданіе конструктиву. Хаммам в фитнесклуб Спочатку створюється так званий «конструктив» турецької лазні, який включає монтаж стін, дверей, стелі, крамниць і масажного столу. Монтаж систем сантехніки, освітлення, вентиляції, ароматизації, паропроводу, обігріву підлог, лавок і стін всередині майбутнього хамама, монтаж обладнання в тех.помещеніі.

3.Гідроізоляція всій поверхні приміщення хамама.

4.Отделка приміщення хамама керамічною плиткою, мармуром, мозаїкою, затирка швів.

5.Монтаж пристроїв вентиляції, сантехніки, світильників, оптоволоконного освітлення і вологозахищених аудіоколонок.

6.Пусконаладочние роботи.

Купол хамама фітнесклубаОсобенності будівництва турецьких лазень

Будівництво турецьких лазень припускає округлені бічні контури стелі, який має звичайно форму купола, напівциліндра або чотирьох пелюсток. Стеля, як правило, покривається дрібної мозаїкою світлих тонів.

Підлоги, лавки, масажні столи і стіни у лавок хамама повинні бути теплими, для цього застосовуються системи «теплих підлог» - водяного або електричного типу.

Як правило, в хамаме встановлюється два роздільних стилізованих латунних крана на холодну і гарячу воду. Вода з них змішується до потрібної температури у мармуровій Курне.

У будівництві турецьких лазень хамам активно використовується оптоволоконное освітлення, яке абсолютно безпечно, довговічне, дозволяє створити безліч варіантів декоративного підсвічування. Воно часто включає систему "зоряне небо" - мерехтливу точкову підсвітку на стелі.

У хамаме встановлюють спеціальну скляну двері з алюмінієвої коробкою, яка герметична і безпечна.

Источник: www.saunalt.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Ресторану під Ключ
  2. Будівництво Будинок Баня під Ключ
  3. Будівництво Будинків Бань під Ключ
  4. Будівництво Недорогих Бань під Ключ
  5. Будівництво Руської Бані під Ключ