Споруда будинку - одна з найважливіших віх в житті людини. Саме тому люди так педантично підходять до вибору матеріалу, з якого буде побудований будинок.Адже від правильного вибору залежать як естетичні, так і експлуатаційні характеристики майбутнього житла.До того ж, не мала вага має таке поняття, як вартість матеріалів.
Сьогодні, на початку 21 століття, є достатньо широкий вибір різноманітних матеріалів, які відрізняються за вартістю і за фізичними характеристиками.
Останнім часом досить популярним стає будівництво будинку з газобетону.Газобетон виробляється зі спіненого сировини, яке, в процесі застигання, стає пористим.Це дає йому відразу кілька переваг.
Переваги будівництва з газобетону
Гарантія
на всі види робіт
5 років. Будинки теплі і
екологічно чисті.
Економія
на електроенергії
до 70% за рахунок
теплоємності
газобетону.
Довговічність
Будинки з газобетону
стоять з 1929 року і
простоять ще 200 років.
Швидкість
будівництва будинку
площею 200 кв.м
становить 150 днів
під ключ!
По-перше, газобетон податливий в обробці.Його легко можна різати і свердлити. Причому, як електричними інструментами, так і вручну.Таким чином, даний факт значно полегшує роботи з газобетонними блоками.
По-друге, завдяки наявності пір, заповнених газом, газобетонні блоки мають значно меншу вагу, порівняно з блоками звичайного бетону.А, отже, багато робіт не вимагають залучення важкої будівельної техніки, що значно здешевлює весь проект.
В третє, газобетонні блоки мають відмінні теплоізоляційні характеристики.Тому, будинок, побудований з таких матеріалів, буде теплим і міцним.
Будівництво Газобетон складається з декількох етапів, під час kotoryh необхідності дотримання рекомендацій зроблено, для Взяті ožidaemogo шоу.
Проекти будинків
160 м2
168, 7 м2
187, 5 м2
200, 3 м2
177, 4 м2
200 м2
240 м2
154, 4 м2
Перш за все, необхідно підготувати фундамент майбутнього будинку.Як правило, в таких випадках, найчастіше виконують монолітно-стрічковий фундамент.Матеріал фундаменту також може бути з газобетону. Однак щільність його повинна бути не нижче 700кг / куб.м. Завершивши спорудження фундаменту, необхідно зробити гідроізоляцію і покласти теплоізоляційний шар.




Источник: www.stonedom.ru
Похожие страницы: