Cтроительство домов из газобетона под ключ

Сентябрь 14, 2014 – 06:15

Споруда будинку - одна з найважливіших віх в житті людини. Саме тому люди так педантично підходять до вибору матеріалу, з якого буде побудований будинок.Адже від правильного вибору залежать як естетичні, так і експлуатаційні характеристики майбутнього житла.До того ж, не мала вага має таке поняття, як вартість матеріалів.

 

Сьогодні, на початку 21 століття, є достатньо широкий вибір різноманітних матеріалів, які відрізняються за вартістю і за фізичними характеристиками.
Останнім часом досить популярним стає будівництво будинку з газобетону.Газобетон виробляється зі спіненого сировини, яке, в процесі застигання, стає пористим.Це дає йому відразу кілька переваг.

 

Переваги будівництва з газобетону

 

Гарантія

 

на всі види робіт  
5 років. Будинки теплі і  
екологічно чисті.

 

Економія

 

на електроенергії  
до 70% за рахунок  
теплоємності  
газобетону.

 

Довговічність

 

Будинки з газобетону  
стоять з 1929 року і  
простоять ще 200 років.

 

Швидкість

 

будівництва будинку  
площею 200 кв.м  
становить 150 днів  
під ключ!

 

По-перше, газобетон податливий в обробці.Його легко можна різати і свердлити. Причому, як електричними інструментами, так і вручну.Таким чином, даний факт значно полегшує роботи з газобетонними блоками.

 

ПортсмутПо-друге, завдяки наявності пір, заповнених газом, газобетонні блоки мають значно меншу вагу, порівняно з блоками звичайного бетону.А, отже, багато робіт не вимагають залучення важкої будівельної техніки, що значно здешевлює весь проект.

 

В третє, газобетонні блоки мають відмінні теплоізоляційні характеристики.Тому, будинок, побудований з таких матеріалів, буде теплим і міцним.

 

Будівництво Газобетон складається з декількох етапів, під час kotoryh необхідності дотримання рекомендацій зроблено, для Взяті ožidaemogo шоу.

 

Проекти будинків

 

160 м2

 

168, 7 м2

 

187, 5 м2

 

200, 3 м2

 

177, 4 м2

 

200 м2

 

240 м2

 

154, 4 м2

 

Перш за все, необхідно підготувати фундамент майбутнього будинку.Як правило, в таких випадках, найчастіше виконують монолітно-стрічковий фундамент.Матеріал фундаменту також може бути з газобетону. Однак щільність його повинна бути не нижче 700кг / куб.м. Завершивши спорудження фундаменту, необхідно зробити гідроізоляцію і покласти теплоізоляційний шар.

Источник: www.stonedom.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Будинків під Ключ Іпотека
  2. Будівництво Будинки під Ключ в Пензі
  3. Будівництво Будинки під Ключ Гродно