Быстровозводимые торговые павильоны «под ключ»

Август 27, 2014 – 09:21
09.2012: Ведётся строительство

Будівельна компанія «ФЕАМ» більше 15 років займається зведенням складських приміщень, у тому числі холодильних складів, ангарів, терміналів, а також, торгових павільйонів, кіосків, магазинів і кафе. За цей час нами було здійснено чимало великих будівельних проектів, серед яких окремим напрямком коштує будівництво модульних торговельних павільйонів для малого та середнього бізнесу.

Запросити комерційну пропозицію

В останні роки велику популярність у власників торгових компаній отримали швидкобудуюємі торгові павільйони, при будівництві яких використовуються сучасні технології, що дозволяють в найкоротші терміни повністю підготувати будівлю до експлуатації. В даний час ми пропонуємо більше 100 варіантів павільйонів як типових, так і індивідуальних проектів, які дозволяють розгорнути роздрібну торгівлю в найкоротші терміни.

Торгові павільйони ФЕАМ: сучасні технології для Вашого бізнесу!

Швидкомонтовані павільйони представляють собою модульні (мобільні) приміщення, призначені для роздрібної торгівлі. Подібні приміщення площею від 3 до 400 м2 виготовляються із застосуванням найсучасніших матеріалів, в тому числі з використанням тришарових теплоізоляційних сендвіч-панелей з пінополіуретанової теплоізоляцією. Дані панелі призначені для експлуатації в неагресивних, слабоагресивних, середньоагресивних середовищах при температурі зовнішньої поверхні панелі від -65 ° С до + 75 ° С і відносній вологості повітря всередині приміщень не більше 60%.

Коефіцієнт теплопровідності ізоляції сендвіч-панелей - t = 80 мм відповідає характеристикам цегляної стіни товщиною в 3, 5 цегли.

За бажанням замовника всередині торгового павільйону можуть бути передбачені стінні перегородки для підсобних приміщень, побутових кімнат, кабінетів керівництва і кімнат відпочинку персоналу. Крім того, модульні будівлі можуть бути споруджені з одним або декількома торговельними залами, тамбуром, складськими приміщеннями.

До швидкомонтованих торгових павільйонів висуваються такі ж високі вимоги по комфортабельності і надійності, як і до звичайних продуктових магазинах. Використовуючи сучасні технології будівництва, компанія ФЕАМ зводить торгові павільйони під ключ з урахуванням вимог СанПин, правил пожежної безпеки, правил торгівлі, з комфортабельними зонами відпочинку і красивим зовнішнім виглядом.

Источник: www.sklad-pro.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Басейну під Ключ
  2. Будівництво побутівок під Ключ
  3. Будівництво заводу під Ключ