Каркасные дома под ключ недорого

Июль 19, 2014 – 08:17

Каркасный дом под ключ недорого

Сучасні технології заміського будівництва дозволяють у короткий термін і дуже якісно звести будь-які споруди на ділянці. Одне з найбільш перспективних напрямків у цій галузі це будівництво каркасних будинків. Каркасні будинки давно популярні в таких країнах як Канада, Швеція, Фінляндія, США і т.д. Тепер такий вид дерев'яних будинків стає одним з найбільш затребуваних і в Росії.

Сьогодні технології зведення каркасних будинків дозволяють виготовити і побудувати конструкції, які можуть витримати будь-які кліматичні зміни в будь-якому регіоні нашої країни. Компанія «СтройДомКомфорт» надає послуги з будівництва каркасних будинків під ключ в СПб і Ленінградської області.

Переваги каркасних будинків

Дерев'яні каркасні будинки мають масу плюсів і достоїнств. Крім низької вартості, високої якості матеріалів і швидкості зведення, такий будинок відмінно зберігає тепло, відсутність усадки (переступити до чистової обробки можна відразу після установки покрівлі) і дуже важливий момент - величезна кількість варіантів планування та оздоблення (Ви зможете підібрати для себе найбільш підходящий варіант ).

Крім названих достоїнств, у каркасних будинків є й додаткові плюси. Наприклад, при включенні опалювання приміщення прогрівається дуже швидко. Конструктивні рішення для стін дозволяють заховати всі комунікації в ніші, зберігши при цьому обробку.

Каркасно щитові будинки під ключ недорого

Каркасно-щитові будинки - це дерев'яні споруди, головною особливістю яких є конструкція стін. Стіни будинку складаються з окремих, змонтованих встик, щитів. Виготовляються стінові щити, як в заводських умовах, так і безпосередньо на будівельному об'єкті.

Якщо Ви хочете стати власником невеликого і недорогого заміського будинку, то кращим варіантом стане будівництво каркасно-щитового будинку. Він відмінно підійде і для сезонної експлуатації, як в літній період, так і для зимового відпочинку. Багато хто вже встигли оцінити всі переваги цього типу дерев'яних будинків: висока якість і низьку вартість.

Источник: www.stroy-dc.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Будинки під Ключ Гродно
  2. Будівництво Будинків під Ключ з Бруса
  3. Будівництво Будинків під Ключ Фото
  4. Будівництво Будинків під Ключ Херсон
  5. Будівництво Будинків під Ключ Іпотека