Будівництво "під ключ": заводи і комплекси

Сентябрь 5, 2014 – 08:53

Цех производства смолКомпанія «Безпечні технології» виконує весь спектр робіт з проектування, будівництва і оснащення обладнанням промислових об'єктів.Таким чином, звернувшись в одну компанію, замовник отримує виробництво «під ключ» - від проектування до будівництва, створення АСУ та запуску обладнання.

 

Сьогодні будівельно-монтажним управлінням компанії накопичено значний досвід проектування і будівництва промислових об'єктів в різних галузях. Це дозволяє БМУ брати участь не тільки в комплексних проектах компанії «Безпечні технології», а й виступати в якості самостійного виконавця.

Однак сарай необхідний, адже він дозволить значно вивільнити простір в житловому приміщенні, що особливо актуально для власників невеликих дачних будиночків. На сьогоднішній день існує декілька варіантів швидкого і якісного обладнання сараю на ділянці, при цьому можна максимально здешевити сам процес будівництва. Слід зазначити, що власникові ділянки не доведеться брати в цьому безпосередньої участі. Справа в тому, що на будівельному ринку віднедавна присутні компанії, що пропонують установку господарських будівель з металу, при цьому власник позбавлений від всякого роду клопоту, що передують будівництву сараю по традиційному способу.

 

ВАТ «Карелія ДСП», п.Пінд, відповідно. Карелія  
Guild виробництва смоли

 

ВАТ «Уралхимпласт», мНижній Тагіл  
Установка формаліну

 

Електрогірск, Московська обл.  
Цех виробництва смол, котельня на термомасла  
Детальніше

 

 

«Кінекс-Холдинг», мКингисепп, Ленінградська обл.  
Парова котельня, установка по виробництву вуглеамонійних солей

ЗАТО «Сонячний», мОсташків, Тверська обл.  
Комплекс термічного знешкодження ТПВ  
Детальніше

 

НПЦ по ООС філії ВАТ «РЖД», м Ярославль  
Комплекс термічного знешкодження ТПВ

 

ВАТ «Виксунський металургійний завод», мВикса, Нижегородська обл.  
Комплекс термічного знешкодження ТПВ

 

Одне виробництво - один підрядник

 

Компанія «Безпечні технології» замикає весь цикл робіт зі створення великих промислових об'єктів.Поняття «будівництво» для нас не обмежується зведенням будівлі.У зоні відповідальності компанії знаходяться не тільки загальнобудівельні роботи, а й вся інженерна інфраструктура, проектування АСУТП, монтаж обладнання.

 

В сфері стратегічних інтересів компанії знаходяться об'єкти хімічної промисловості - нафтохімічні заводи, виробництва смол і КФК, паливно-енергетичний комплекс, харчова та деревообробна промисловість, целюлозно-паперові виробництва.

 

Досвід компанії «Безпечні технології» затребуваний в тих галузях, де є складні технологічні процеси, розгалужена мережа інженерних комунікацій, потрібні нестандартні підходи до проектування і будівництва.

Источник: www.zaobt.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво складу під Ключ
  2. Будівництво Барбекю під Ключ
  3. Будівництво дуплекс під Ключ
  4. Будівництво Хамам під Ключ
  5. Будівництво заводу під Ключ