Що значить лазня під ключ?

Сентябрь 5, 2014 – 08:28

цена бани под ключДалеко не всі знають, що означає будівництво "під ключ".Наша компанія пропонує своїм клієнтам зведення лазень і будинків з профільованого бруса "під ключ".Це означає, що ми беремо на себе вирішення майже всіх питань. Якщо у вас немає часу або можливості будувати самому, то лазня під ключ - це оптимальне рішення для вас.

 

Ми допоможемо вибрати проект, або підрахуємо вартість вашого індивідуального замовлення з будь-якими доробками та змінами.Будівництво проведемо в зручні саме для вас терміни. Вам буде потрібно тільки розчистити площадку і забезпечити проїзд для машини зі будматеріалом для лазні.Отримавши від вас замовлення, ми комплектуємо камаз або маз всім необхідним матеріалом для будівництва лазні (брус, дошки, двері, вікна, піч, труби, мінвата) і в призначений термін виїжджаємо на вашу ділянку.Будівельна бригада розвантажить машину і почне будівництво. Вам залишається тільки підписати договір і здійснити оплату.

 

Що стосується вартості, зазвичай ціна лазні під ключ розраховується індивідуально по вашому проекту, враховуючи безліч факторів, таких як діаметр бруса, кількість поверхів, складність покрівельних робіт, кількість внутрішніх перегородок і т.д. наприклад, деякі клієнти замовляють скляні двері і перегородки - у такому випадку вартість лазні може відрізнятися від тієї, що вказана на нашому сайті.

 

резюмує сказане вище, замовляючи лазню під ключ, ви отримаєте готову лазню в швидкі терміни, позбавивши себе головного болю і безлічі проблем, при цьому економлячи свої матеріальні кошти.Адже якщо будувати баню поетапно, звертаючись до різних виконавцям для зведення зрубу, покрівлі, внутернней обробки, установки печі, то вам доведеться переплачувати кожному.

Источник: stroymir53.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво під Ключ що Це
  2. Будівництво під Ключ Росія
  3. Будівництво під Ключ що Це Значить
  4. Будівництво під Ключ Визначення