Будівництво будинків з клеєного бруса під ключ

Июль 22, 2014 – 06:34

Строительство домов из клееного бруса под ключ

Сучасний комфортабельний будинок європейського стилю, розташований за містом і побудований з екологічно чистого матеріалу, - мрія практично кожного жителя великого мегаполісу. Такий будинок може бути зведений самостійно, за допомогою субпідрядників або ж куплений на різних стадіях будівництва. Одне з найпопулярніших пропозицій забудовників - це купити будинок «під ключ». Що ж означає цей термін і до якого будівельному етапу його слід віднести? Якщо говорити коротко, купити будинок «під ключ» - значить заселитися в будинок, готовим до проживання. 

Технічна формулювання цієї будівельної стадії звучить як «повна готовність будівельного об'єкта до використання за призначенням». Як правило, вартість такого житла, з переліком робіт, вказується в момент підписання договору з будівельною організацією і не змінюється після здачі будинку в експлуатацію. Іншими словами, замовникові не потрібно надалі ніяких додаткових грошових вкладень. Конкретизація поняття «будівництво заміського будинку під ключ» включає підготовчі, будівельні та оздоблювальні роботи, такі, як, наприклад, прокладка інженерних комунікацій (газу, води, електрики) та роботи всередині приміщення.

 Так, підготовчий етап складається з топографічних і геологічних вишукувань, земляних, дренажних робіт, трамбування землі та укладання стрічкового залізобетонного фундаменту. Будівельний етап включає підведення каналізаційних, водних і газових труб, а також зведення стін, ізоляцію горища, установку вікон, ринв і даху будинку. А внутрішні роботи - під'єднання до електромереж та електричну розводку всередині житлового приміщення, настил підлоги, установку стелі, міжкімнатних стін, дверей та монтаж дерев'яних сходів

Источник: finnlog.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Будинків під Ключ це
  2. Будівництво Будинків під Ключ Кмв
  3. Будівництво Будинків під Ключ Фото
  4. Будівництво Будинків під Ключ Іпотека
  5. Будівництво Будинків під Ключ Зодчий