Будівництво дитячих садів в Вологді і Череповці відстає від графіка

Июль 16, 2014 – 08:27

Строительство детских садов в Вологде и Череповце отстает от графика Наприкінці 2014 - на початку 2015 року в Вологді обіцяли здати в експлуатацію 4 нових дошкільних установи, які вирішать проблеми з місцями в дитячих садах більш ніж для тисячі дітей.Йдеться про дитячі садки на вулицях Псковська, Преминин, Доронінская і Фрязіновская.Активісти ОНФ 27 серпня провели виїзний рейд і оцінили хід робіт на будівельних майданчиках.За їх словами, результати показали серйозне відставання від графіка.

 

Так, в Вологді на вулиці Фрязіновской роботи зі зведення триповерхової будівлі ведуться на стадії перекриттів другого поверху.Нагадаємо, що здача під ключ цього дитсадка в 2014 році є умовою, за якої Вологда отримає гроші на добудову дитсадка на 350 місць на вулиці Преминин.

 

Щодо будівництва дитячого садка на вулиці Преминин, то на 26 серпня обсяг прийнятих робіт становить 94, 5 мільйона рублів з 275, 6 мільйонів рублів, передбачених державним контрактом.Ведеться кладка стін третього поверху. Щоб встигнути все зробити в заявлені терміни, за чотири місяці цього року необхідно не тільки підвести будівлю під дах, провести внутрішню обробку приміщень і повністю упорядкувати територію, а й оснастити будівлю обладнанням і меблями, адже за умовами контракту будівництво садів ведеться «під ключ».

 

В 115 мікрорайоні Череповця при будівництві нового дитячого садка з 276, 8 мільйонів рублів в рамках укладеного контракті освоєно 157, 48 мільйонів.Уже виконуються роботи з оздоблення приміщень, благоустрою території, закупівлю меблів.

 

Також в місті металургів відбулися аукціони з проведення реконструкції викуплених у ВАТ «Северсталь» будівель під дитячі садки на вулиці Бардіна і вулиці Гагаріна.Підписання контрактів має відбутися в термін до 29 серпня, а будівельно-монтажні роботи повинні бути проведені до початку 2015 року.

Источник: newsvo.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво пташників під Ключ
  2. Будівництво з піноблоків під Ключ
  3. Будівництво Дачних Бань під Ключ
  4. Будівництво Будинків під Ключ